نشست بصیرتی به همراه بازدید از باغ موزه دفاع مقدس سمنان و غباروبی مزار شهید گمنام

به گزارش سرویس خبرگزاری سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان سمنان درهفتمین روز از هفته بسیج و همزمان با روز نیروی دریایی نشست بصیرتی با عنوان 40سالگی بسیج با سخنرانی جناب سرهنگ سلامی مدیرکل محترم بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان در سالن آمفی تاتر مجموعه فرهنگی باغ موزه دفاع مقدس سمنان برگزار شد.

در این جلسه جناب سرهنگ سلامی از نقش بسیار پررنگ مهندسین در دفاع مقدس یاد کرده و عنوان کردند مهندسین ما در تمامی صحنه های دفاع مقدس و حتی بعد از آن در ساخت و ساز ها و مرمت ها نقش بسزایی داشتند.

ارائه میز خدمت توسط بسیج مهندسین عمران و معماری استان سمنان در مصلی نماز جمعه

به گزارش سرویس خبری سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان سمنان همزمان با اولین روز از هفته بسیج و در میعادگاه مسلمانان، مصلی نماز جمعه سمنان میز خدمت توسط بسیجیان این سازمان برقرار گردید.

دراین میز خدمت که با عنوان ارائه مشاوره فنی مهندسی توسط مهندسین بسیجی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری ارائه شد جمع کثیری از نماز گزاران حضور یافته و از مشاوره مهندسین بسیجی استفاده نمودند.

همچنین سرهنگ دامغانی فرمانده محترم سپاه قائم آل محمد(عج) استان ضمن حضور در این برنامه از مسئولین سازمان و مهندسین مستقر در میز خدمت تشکر و قدردانی نمودند.

اردوی گزارش گیری از کانون های استان سمنان

با عنایت به گذشت 6ماه از سال و در راستای ابلاغ برنامه های سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری و گزارش گیری از برنامه های انجام شده در 6ماهه نخست امسال ، با هماهنگی های صورت گرفته با کانون های استان ، اردوی گزارش گیری از کانون های سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان در محل سالن جلسات سازمان برگزار شد.

جشنواره جهادگران علم و فناوری ویژه 40سالگی بسیج در عرصه علم و پژوهش

نظربه برگزاری جشنواره جهادگران علم وفناوری ویژه40سالگی بسیج،افرادی که مقاله،اختراع و...دارندمیتوانندضمن تکمیل فرم پیوست باشماره تلفن21427106تماس حاصل نمایند.

بیانیه سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان سمنان به مناسبت یوم الله 13 آبان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مهندسین عمران و معماری  استان سمنان ، سازمان  بسیج مهندسین عمران و معماری استان سمنان به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان بیانه ای صادر کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

اگر عزّتي هست، اگر رفاهي هست، اگر آزادي و استقلالي هست، در سايه ايستادگي مقابل استكبار جهاني است.

مقام معظم رهبری ( مدظله العالی)

انقلاب اسلامی ایران را می توان به جرات تجلی تمام نمای استکبار ستیزی و آزادی خواهی به معنای نفوذ در رفتار ملت ها وکشور های دنیا بدون تهدید و ارعاب به شمار آورد.