شناسه : 2441
شنبه, 06/09/1398 - 11:09
نویسنده : semnan
سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان با همکاری ستاد تخصص

همایش بسیج، مسجد، معنویت و نشاط اجتماعی

به همت سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان سمنان همایش بسیج، مسجد، معنویت و نشاط اجتماعی با حضور خطیب دانشمند حضرت حجت الاسلام فرحزاد در سالن شهید مطهری سمنان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مهندسین عمران و معماری استان سمنان همایش بسیج، مسجد، معنویت و نشاط اجتماعی با حضور خطیب دانشمند حضرت حجت الاسلام فرحزاد در سالن شهید مطهری سمنان برگزار شد.

در این همایش که به مدت 2 ساعت و از ساعت 10 صبح روز یک شنبه 27 مرداد ماه سال جاری در سالن شهید مطهری سمنان و با حضور 300 نفر از بسیجیان برگزار شد ، ابتدا با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و سپس سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز و سپس با اجرای یکی از مهندسین بسیجی دکلمه ای زیبا در خصوص مسجد، ولایت، و همچنین اعیاد قربان تا غدیر ایراد شد.

در ادامه مداح و ذاکر اهل بیت کربلایی مهدی سعدی اشعار بسیار زیبایی در مدح حضرت علی(ع) و واقعه غدیر خم تقدیم حضار کرده و جمع مهندسین بسیجی را به فیض رساندند.

سپس با دعوت از استاد ارجمند حجت الاسلام فرحزاد ایشان در جایگاه حاضر شده و به بیان مطالبی بسیار زیبا و گیرا درخصوص واقعه غدیر و عظمت آن پرداختند و تاکید داشتند می بایست این به واقعه بسیار پررنگ در جامعه پرداخته شده و عید غدیر باید در میان شیعیان از سایر اعیاد باشکوه تر برگزار شود. همچنین ایشان درخصوص مسجد محوری طرح های بسیج نیز سخنرانی جامعی ایراد نمودند و از دست اندرکاران اقشار بسیج خواستند این مساله به جد پیگیری و اجرایی شود.

در انتها نیز با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان و همچنین حجت الاسلام فرحزاد از تعدادی از بسیجیان فعال در حوزه مسجد و مسجدمحوری با اهدای جوایز تقدیر و تشکر شد.

انتهای پیام

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید