شناسه : 2476
پنجشنبه, 07/04/1398 - 11:00
نویسنده : semnan
عقد تفاهم نامه با سازمان نظام مهندسی ساختمان

جلسه ریاست سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری و ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان

به منظور ایجاد، گسترش و فرهنگ سازی ارائه خدمات فنی و مهندسی در پروژه های خیریه و عام المنفعه، تفاهم نامه ای بین دو سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری و نظام مهندسی ساختمان استان سمنان منعقد شد.

درپی انتصاب مهندس رحیمیان به عنوان ریاست جدید سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان استان و در راستای دیدارهای صمیمی و آشنایی بیشتر با ارگان هاو نهاد های همکار با این سازمان و همچنین پیگیری و تمدید تفاهم نامه ی همکاری که در سنوات گذشته فی مابین دو سازمان منعقد گردیده بود  در تاریخ 23/6/1398 جلسه ای در محل اتاق ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان تشکیل گردید.

در این جلسه که با حضور دکتر قدس ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، مهندس اسکندری نایب رئیس، دکتر بیرقی عضو هیئت مدیره و مهندس سالار معاون فنی و اجرایی این سازمان برگزار گردید در ابتدا دکتر قدس ضمن عرض خیر مقدم و ابراز خرسندی از حضور ریاست و اعضای سازمان بسیج مهندسین استان به سبقه همکاری این دو سازمان در سنوات گذشته اشاره نموده و عنوان کردند ایشان و هیئت مدیره جدید نیز کماکان مشتاق به ادامه همکاری با سازمان بسیج مهندسین استان می باشند.

سپس مهندس رحیمیان ریاست سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان ضمن تشکر از ریاست و اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی استان هدف از تشکیل این جلسه را آشنایی بیشتر اعضای دو سازمان و همچنین پیگیری و بحث و تبادل نظر در خصوص تفاهم نامه فی مابین دو سازمان که در سنوات گذشته منعقد بوده عنوان نمودند.

در ادامه طرفین در مورد موضوع تفاهم نامه مذکور بحث و تبادل نظر نمودند و در انتها بند های این تفاهم نامه توسط حضار قرائت شد و مقرر گردید متن تفاهم نامه در اولین جلسه هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مطرح و پس از تائید به امضای طرفین برسد.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید