شناسه : 2598
یکشنبه, 08/12/1398 - 13:52
نویسنده : semnan

بیانیه سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان سمنان به مناسبت یوم الله 13 آبان

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان سمنان به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان بیانه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مهندسین عمران و معماری  استان سمنان ، سازمان  بسیج مهندسین عمران و معماری استان سمنان به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان بیانه ای صادر کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

اگر عزّتي هست، اگر رفاهي هست، اگر آزادي و استقلالي هست، در سايه ايستادگي مقابل استكبار جهاني است.

مقام معظم رهبری ( مدظله العالی)

انقلاب اسلامی ایران را می توان به جرات تجلی تمام نمای استکبار ستیزی و آزادی خواهی به معنای نفوذ در رفتار ملت ها وکشور های دنیا بدون تهدید و ارعاب به شمار آورد.

سيزدهم آبان ماه يك نقطه عطف تاريخي براي پيشينه سترگ سرافرازي ملت آزاده ايران محسوب مي شود . سه حماسه عظيم تاريخي اين روز هريك سهم به سزايي در شكل گيري تاريخ معاصر مبارزات ضد استعماري ملت ايران محسوب مي شوند . در 13 آبان 1343 مرجع بزرگ شيعيان جهان حضرت امام خميني (ره) به جرم دفاع از شرف و استقلال ملت ايران تبعيد شد چرا كه در برابر لايحه ضد ايراني و اهانت آميز كاپيتولاسيون كه عزت و غرور ايراني را به شدت خدشه دار مي كرد شجاعانه به مقاومت برخاست .

   13 آبان سال 1357 دژخيمان رژيم ضد مردمي ، دانش آموزان مظلوم به پاخاسته در برابر ظلم و بي عدالتي را به گلوله بستند و يك سال پس از آن در 13 آبان 1358  ملت ايران در حركتي غرور انگيز و تاريخي سفارت آمريكا كه مركز توطئه هاي بزرگي همچون كودتاي ضد ايراني 28 مرداد 1332 بود را غرور آميز به تسخير گرفت.

این انقلاب عزیز از رهگذر آرمان های امام خمینی (ره) و منویات مقام عظمای ولایت امام خامنه ای (مدظله العالی ) ، در طول 35 سال ،صدور انقلاب و تفکر استکبار ستیزی را به دستان توانمند مهندسین برومند ایران اسلامی داشته است که این مهم در مقاطع مختلف از عمر با برکت این نظام مشاهده گردیده است.

مقوله  استکبار ستیزی که برخواسته از روح عدالت خواهی ملت عزیزمان است روز به روز در دل وجان اقشار مختلف علی الخصوص مهندسین انقلابی و بصیر تنومند تر و نیرومند تر می گردد و شاهد این مدعا حضور به موقع در صحنه ها و میدانهای حساس و لبیک دوباره به نظام ولایی و نیز مشارکت در صحنه راهپیمایی ها علیه استکبار جهانی در راس آنها آمریکای جنایت کار و انگلیس و اسرائیل خبیث و ملعون دانست که این همه حکایت از احساس مسئولیت آنان در قبال سرنوشت تمامی مردم آزادیخواه وعدالتجوی جهان دارد.

مقاومت و ايستادگي در برابر نظام سلطه و تفکر استکباري، راهبردي است که ملت ايران با الهام از آموزه‌هاي جاودان حضرت‌امام ‌(ره) و مقام معظم رهبري ( مدظله العالي ) آموخته است و در اين راستا، ضمن رصد هوشمندانه رويکرد‌ها و رفتارهاي آمريکا و ديگر دشمنان خود، تا هنگامي که ماهيت استکباري و ظالمانه حاکمان کاخ سفيد تغيير نکرده و آنان به پذيرش حقيقت انقلاب اسلامي و رعايت حقوق کشور و جبران جنايات بي شمار تاريخي آنها عليه خود اطمينان و اعتماد پيدا نکنند، همچنان دشمن شماره يک ايران اسلامي به شمار رفته و پيشتازي خود را در مصاف با مستکبران و زورگويان حفظ خواهند کرد.

اعضای سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان سمنان با زبان و قلبی ولایی اعلام می دارند که در روز 13 آبان صدای عدالتخواهی واستکبار ستیزیمان را به گوش جهانیان خواهیم رساند و  با اعلام شرکت در مراسم راهپیمایی روز مبارزه ملی با استکبار جهانی و نمایش تجدید میثاق ایرانیان با آرمان‌های امام راحل، ضمن بیعت مجدد با ولی فقیه زمان، رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی، حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای (مدظله العالی)، بر لزوم هوشیاری و ایستادگی دولت و مردم تاکید و اعلام می‌کنیم:

از دولتمردان و مسؤولان می‌خواهیم که ضمن حفظ وحدت، همگرایی و وفاق ملی حول محور ولایت فقیه و تمسک به وصایای حضرت امام (ره) آن را عاملی برای ناکامی دشمنان در جهت پیشبرد اهداف خود قرار دهند و اختلافات سطحی را کنار گذاشته و همچون یدی واحد از فرصت‌های پیش رو جهت خدمت به مردم قدرشناس و فداکار ایران استفاده کنند و همگی تلاش نمایند الگویی منسجم و کارآمد از نظام مقدس جمهوری اسلامی به جهانیان ارائه شود.

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان سمنان

 

 

 

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید