با حضور ریاست جدید سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان سمنان برگزار شد

اولین جلسه هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری به ریاست مهندس رحیمیان

جلسه هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان سمنان به منظور معارفه ریاست جدید این سازمان در سالن جلسات سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری سمنان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مهندسین عمران و معماری استان سمنان درپی جابجایی در ریاست سازمان بسیج مهندسین استان و معرفی مهندس رحیمیان بجای مهندس شهابی نیا و در راستای معرفی ایشان به روسای کارگروه ها و شورای اقشار سازمان بسیج مهندسین و همچنین آشنایی بیشتر مهندس رحیمیان با اعضای شورای قشر و دیدگاه ها و نقطه نظران آنها در تاریخ ۲۷/۵/۱۳۹۸ جلسه ای با حضور این اعضا در محل سازمان بسیج مهندسین استان سمنان تشکیل گردید.

در این جلسه که در ابتدا با تلاوت آیاتی چند از کلام اله مجید توسط مهندس موسوی شروع شد در ادامه مهندس شهابی نیا ریاست پیشین سازمان ضمن عرض تبریک اعیاد و ایام و خیرمقدم خدمت حاضرین در جلسه، مهندس رحیمیان و اعضای شورای قشر را به یکدیگر معرفی نمودند. سپس ایشان گزارشی مختصر از اقدامات صورت گرفته درخصوص فعالیتهای سازمان در مدت حضور ایشان عنوان نمودند و ضمن طلب حلالیت از کلیه اعضا و حضار برای مهندس رحیمیان آرزوی توفیق و پیروزی نمودند.

در ادامه مهندس رحیمیان نیز ضمن عرض خیرمقدم خدمت حضار در ابتدا معرفی کوتاهی از سابقه خدمتی خود بیان داشته و عنوان داشتند ان شا الله با همکاری اعضای شورای قشر و متخصصین سازمان بتوانیم اهداف سازمان را در بهترین شکل ممکن دنبال کرده و به نتیجه برسانیم.

سپس اعضای شورای هر سه قشر به بیان نظرات و دیدگاه های خود درخصوص قشر تحصصی مورد نظر خود پرداختند.

انتهای پیام 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

شعار سال

تبلیغات