به همت بسیج مهندسین عمران و معماری استان سمنان در آخرین روز از هفته بسیج برگزار شد

نشست بصیرتی به همراه بازدید از باغ موزه دفاع مقدس سمنان و غباروبی مزار شهید گمنام

مهندسین سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان سمنان در نشست بصیرتی و برنامه بازدید از پباغ موزه دفاع مقدس شرکت نمودند

به گزارش سرویس خبرگزاری سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان سمنان درهفتمین روز از هفته بسیج و همزمان با روز نیروی دریایی نشست بصیرتی با عنوان ۴۰سالگی بسیج با سخنرانی جناب سرهنگ سلامی مدیرکل محترم بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان در سالن آمفی تاتر مجموعه فرهنگی باغ موزه دفاع مقدس سمنان برگزار شد.

در این جلسه جناب سرهنگ سلامی از نقش بسیار پررنگ مهندسین در دفاع مقدس یاد کرده و عنوان کردند مهندسین ما در تمامی صحنه های دفاع مقدس و حتی بعد از آن در ساخت و ساز ها و مرمت ها نقش بسزایی داشتند.

ایشان همچنین مطالبی در مورد حوادث چند ساله اخیر و بخصوص آشوب های چند روز اخیر بیان کردند و عنوان نمودند در تمامی این صحنه ها این نقش بسیجیان و مردم ولایی و با بصیرت بود که نگذاشت خدشه ای به این انقلاب و نظام وارد شود.

ایشان با اشاره به اینکه در تمامی صحنه های ۴۰سال گذشته خط مردم و بسیجیان از آشوب گران، اغتشاشگران و فتنه گران جدا بوده است بیان کردند، مادامی که مردم و بسیجیان فهیم و بصیر گوش به کلام و فرامین ولی فقیه باشند هیچگاه در دام هیچ توطئه و فتنه ای نخواهند افتاد.

در ادامه این مراسم مهندس بوجاری صفت و مهندس نقاشیان از مهندسین طراحی و معماری این پروژه درخصوص جانمایی و فضاهای  پارک موزه مطالبی را عنوان کردند و سپس بازدیدی از کل باغ موزه انجام شد.

در انتها نیز تمامی حضار ضمن حضور در گزار شهید گمنام آرمیده در این مجموعه با غباروبی مزار و تقدیم چند شاخه گل و ذکر فاتحه یاد و خاطره تمامی شهدای دفاع مقدس را گرامی داشتند.   

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

شعار سال

تبلیغات